Menesty muuttuvassa toimintaympäristössä

Digitalisoituvassa, globalisoituvassa maailmassa menestyminen edellyttää uudenlaista näkökulmaa liiketoiminnan prosesseihin ja logistiikkaan. Oletko valmis siirtymään seuraavalle tasolle?

Oletko kiinnostunut palveluistamme?

Haluatko kasvaa ja kehittyä logistiikan ammattilaisena?

Yhteystiedot

Jari Rinnekoski

Partner, CEO

Jari Rinnekoski

Partner, CEO

jari.rinnekoski@logxellence.fi

+358 400 573 711

Kimmo Friman

Key Account Manager

Kimmo Friman

Key Account Manager

kimmo.friman@logxellence.fi

+358 50 366 5750

Perttu Kähäri

Partner, Strategy & Business planning

Perttu Kähäri

Partner, Strategy & Business planning

perttu.kahari@logxellence.fi

+358 40 774 8794

Santeri Teerisuo

Partner, Operations and site management

Santeri Teerisuo

Partner, Operations and site management

santeri.teerisuo@logxellence.fi

+358 40 041 1996

Antti Teerisuo

Partner, Business Support

Antti Teerisuo

Partner, Business Support

antti.teerisuo@logxellence.fi

+358 40 044 4229

Tuomo Rannila

Partner

Tuomo Rannila

Partner

tuomo.rannila@logxellence.fi

+358 40 066 6256

Juha Viskari

Partner

Juha Viskari

Partner

juha.viskari@logxellence.fi

+358 40 517 2020